Kontakti

DRVOtehnika_logo3

SJEDIŠTE:
DRVOTEHNIKA stolarski obrt, Splitska 38,
21300 Makarska / OIB 56457711196

AGRAM BANKA D.D. IBAN: HR1824810001127001849
OTP banka IBAN: HR9524070001100052257 SWIFT: BIC OTPVHR2X

SLUŽBENIK ZA ZAŠTITU OSOBNIH PODATAKA
tel. +385 21 679 851 / fax. +385 21 679 248
PRAVILNIK O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA (PDF)


IZLOŽBENI SALON MAKARSKA
Vrgorski put 5, 21300 Makarska


PROIZVODNJA NAMJEŠTAJA

tel/fax. +385 021 678 041

Anita Hajduk      anita.hajduk@drvotehnika.hr
Damir Pavlović
      damir@drvotehnika.hr

Filip Zelić      filip@drvotehnika.hr
Nenad Radalj      neno@drvotehnika.hr
Mirko Turić      mirko@drvotehnika.hr

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak: 07-15 sati, subota: 07-13 sati


PROIZVODNJA ALU i PVC stolarije

tel. +385 021 678 042
fax. +385 021 679 248

Nedo Krivić      nedo@drvotehnika.hr
Jure Njavro      jure@drvotehnika.hr

Radno vrijeme: ponedjeljak – petak: 08-16 sati, subota: 08-13 sati


UPIT O NAŠIM PROIZVODIMA osim preko e-maila, možete poslati i preko sljedećeg upitnika;

    Vaše ime (obavezno)

    Vaš Email (obavezno)

    Predmet

    Vaša Poruka


    Epidemiološke mjere

    U Stolarskom obrtu Drvotehnika primjenjivat će se sve epidemiološke mjere; odstojanja od dva metra, ograničen broj kupaca u prodajnom prostoru, dezinficiranje ruku, zaštitne pregrade, izdavanje robe bez kontakata. Molimo Vas da i dalje, koliko možete, koristite usluge online poslovanja: slanje narudžbi e-mailom, plaćanje putem Internet bankarstva.
    Poštujemo i prihvaćamo sve odluke i smjernice koje su izdane od strane nadležnih institucija i ponašamo se u skladu sa time sve u svrhu zaštite svih nas. Zahvaljujemo na razumijevanju


    POŠTOVANI KUPCI,
    u skladu s člankom 5. Pravilnika o građevnim proizvodima i otpadu koji sadrži azbest (NN 69/16) kod nas možete nenaplatno vratiti uporabljeni proizvod iz naše proizvodnje, što uključuje i višak materijala, a od vas ćemo preuzeti i sav otpad koji nastane od našeg proizvoda.
    Fizička osoba, osim fizičke osobe – obrtnika, dnevno na zbrinjavanje može donijeti do 5 kilograma otpada, dok se za pravne osobe ili fizičke osobe – obrtnike zbrinjavanje otpada određuje odgovarajućim ugovorom.